Moderni DDX laboratorija

Laboratorija – ypač svarbi bendradarbiavimo grandies dalis tarp klinikos, odontologo ir paciento. Tik moderni, kokybiškus darbus atliekanti bei patyrusių dantų technikų komandą subūrusi laboratorija, gali pilnai išpildyti paciento ir gydytojo lūkesčius.

DDX – tai skaitmeninė dantų laboratorija, kurioje pasitelkdami naujausias CAD/CAM technologijas, protezus gaminame išskirtinai tik iš cirkonio oksido, už metalo keramikos kainą*. Bendradarbiaudami su DDX laboratorija, savo pacientams galėsite pasiūlyti funkcionalias, estetiškas, preciziškai tikslias bei tvirtas cirkonio oksido restauracijas ženkliai pigiau. DDX laboratorijoje frezuojami pavieniai, tiltiniai bei viso žandikaulio įvairių struktūrų protezai, kurie gali būti tvirtinami ant nuosavų dantų kulčių ar prie dantų implantų. Protezuojantiems ant implantų, pasiūlysime prisukamas konstrukcijas (monolitinės ir keramikos apdailos) bei cementuojamus protezus ant individualių cirkonio atramų (monolitiniai ir keramikos apdailos).

Modernioje DDX laboratorijoje gaminami ne tik itin aukštos kokybės cirkonio oksido dantų protezai, bet ir teikiamos tokios paslaugos, kaip kompiuterinis chirurginių procedūrų planavimas R2Gate programa ir chirurginių gidų spausdinimas 3D printeriu. Norėdami pasinaudoti šia paslauga, Jūs turėtumėte:

  1. iš ImplaMedica nemokamai gautu R2Tray šaukštu, teisingai nuimti paciento dantų atspaudą;
  2. Naudojant R2Tray šaukštą padaryti 3D nuotrauką;
  3. Atspaudus ir 3D nuotrauką atsiųsti į DDX laboratoriją. Nuotrauką galite atsiųsti laikmenoje kartu su atspaudais arba el. paštu ddx@implamedica.lt.

Vidutiniškai po 1 savaitės, DDX laboratorija Jums atsiųs individualų 3D printeriu atspausdintą chirurginį gidą su detalia instrukcija, kurioje bus nurodyta detali chirurgijos eiga (įskaitant ir naudojamų grąžtų dydžius), rekomendacijos bei gydymui reikalingas implantų skaičius ir jų matmenys. Klientui pageidaujant, pagal atsiųstus duomenis, kartu su chirurginiu gidu gali būti pagamintas ir laikinas vainikėlis. Turėdamas visą tai, gydytojas ne tik paprasčiau atliks net ir sudėtingiausią implantaciją, bet ir galės tos pačios procedūros metu pacientui pritvirtinti idealiai pritaikytus laikinus vainikėlius.

 

Kodėl verta rinktis DDX laboratoriją

  • Suteikiame 2 metų garantiją mūsų laboratorijoje pagamintiems protezams ir išduodame tai patvirtinančius pasus.
  • Cirkonio oksido vainikėlius gaminame už mažesnę kainą, nei daugelis kitų laboratorijų.
  • Dirbame tik su itin aukštos kokybės modernia įranga bei medžiagomis.
  • Pasirūpiname visomis reikalingomis protezavimo detalėmis, kad Jums patiems nebereikėtų viso to daryti ar ieškoti nepristatytų sąskaitų.
  • Siekdami patikimų rezultatų, naudojame tik originalias MegaGen detales.
  • Esant poreikiui, atspaudus pasiimame patys iš bet kurio Lietuvos miesto.
  • Priklausomai nuo užsakymo dydžio, darbus atliekame per 7 – 10 darbo dienų.

Siekdami užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę, DDX laboratorijoje gaminame išskirtinai tik MegaGen dantų implantų sistemoms pritaikytus protezus. Dirbdami tik su MegaGen, net ir sudėtingiausiais atvejais, gydytojams mes galime pasiūlyti patikimiausius sprendimus.

DDX laboratorijai vadovauja Martynas. Jei Jus domina bendradarbiavimo sąlygos ir paslaugų įkainiai, susisiekite su DDX laboratorija ir mes Jums suteiksime visą reikalingą informaciją: +370 699 69687.

* Vidutinė, skirtingų laboratorijų, metalo keramikos protezo kaina.